Spotkanie z Krasnodębskim PDF Drukuj Email
piątek, 15 maja 2009 11:49
ImageW ramach spotkań autorskich umożliwiających czytelnikom bezpośredni kontakt ze znanymi autorami Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śl. zorganizowała 5 maja 2009 r. spotkanie z pisarzem od ponad 30 lat obecnym w polskiej literaturze Janem Pawłem Krasnodębskim. Zaproszony gość jest autorem 28 pozycji książkowych . Najpopularniejsze powieści to: „Stokrotka (4 wydania), „Odwyk”, „Diament” i „Koniobójca”. Na spotkaniu autor omówił problemy poruszane w jego książkach, główne konflikty społeczne i rodzinne,dramat osuwania się w alkoholizm, narkomanię i agresję. Opowiadał o własnym skomplikowanym dzieciństwie i burzliwej zbuntowanej młodości, osobistym doświadczeniu w walce o uzależnieniu alkoholowym, jak również o pracy z ludźmi uzależnionymi lub mającymi problemy osobowościowe. Po spotkaniu można było kupić książki autora z autografem.

Poprawiony: wtorek, 19 maja 2009 20:25