Spotkanie z Krasnodębskim
Spotkanie z Krasnodębskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biblioteka ZÄ…bkowice
piÄ…tek, 15 maja 2009 11:49
ImageW ramach spotkaÅ„ autorskich umożliwiajÄ…cych czytelnikom bezpoÅ›redni kontakt ze znanymi autorami Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w ZÄ…bkowicach Åšl. zorganizowaÅ‚a 5 maja 2009 r. spotkanie z pisarzem od ponad 30 lat obecnym w polskiej literaturze Janem PawÅ‚em KrasnodÄ™bskim. Zaproszony gość jest autorem 28 pozycji książkowych . Najpopularniejsze powieÅ›ci to: „Stokrotka (4 wydania), „Odwyk”, „Diament” i „Koniobójca”. Na spotkaniu autor omówiÅ‚ problemy poruszane w jego książkach, główne konflikty spoÅ‚eczne i rodzinne,dramat osuwania siÄ™ w alkoholizm, narkomaniÄ™ i agresjÄ™. OpowiadaÅ‚ o wÅ‚asnym skomplikowanym dzieciÅ„stwie i burzliwej zbuntowanej mÅ‚odoÅ›ci, osobistym doÅ›wiadczeniu w walce o uzależnieniu alkoholowym, jak również o pracy z ludźmi uzależnionymi lub majÄ…cymi problemy osobowoÅ›ciowe. Po spotkaniu można byÅ‚o kupić książki autora z autografem.

Poprawiony: wtorek, 19 maja 2009 20:25

poÅ›ciel | Fotograf ZÄ…bkowice | Najlepsza Szko³a Rodzenia | prezenty | Inteligo Konto M³odzie¿owe | firmy