Relacja - Zagadki Sherlocka Holmesa PDF Drukuj Email
piątek, 16 stycznia 2009 16:09
ImageDnia 09.01.2009 odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem rozmawialiśmy na temat książki autorstwa Artura Conan Doyle „Zagadki Sherlocka Holmesa”. Bohaterem dwunastu opowiadań jest Sherlock Holmes, znakomity detektyw-amator. Posługując się sztuką dedukcji, logicznym myśleniem oraz szeroką wiedzą naukową z przeróżnych dziedzin, skutecznie ściga on nawet najgroźniejszych przestępców, których brytyjska policja nie jest w stanie ująć. Książka zawiera opowiadania, które w Polsce były publikowane tylko raz – przed II wojna światową. Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK, które odbędzie się 20 lutego 2009 o godz.17.00 w Bibliotece na Os. XX – lecia. Czas spotkania poświęcimy książce autorstwa, N.H. Kleinbauma ‘’Stowarzyszenie umarłych poetów”.

Poprawiony: piątek, 16 stycznia 2009 16:15