Ferie 2007 - Filia PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 lutego 2007 08:45

ImagePodczas ferii dzieci przychodziły codziennie o godz. 11,00 i spędzały czas aż do godz. 18,00. Rozwiązywały konkursy, grały w gry planszowe, układały puzzle. Brały też udział w zajęciach tematycznych. Tematem przewodnim była postać Krecika z czeskiej bajki.Głośno czytaliśmy bajki o Kreciku, rysowaliśmy postacie z książek, lepiliśmy je także z plasteliny. Po przeczytaniu „Jak Krecik zdobył spodenki” „szyliśmy” spodenki z papieru.

Próbowaliśmy także swych sił w nowej technice decoupage. Powstało także kilka kartek walentynkowych. Najciekawsza była wycieczka do ZOO we Wrocławiu. Wiele emocji wzbudzały przepiękne ryby w akwariach, węże i jaszczurki w terrariach. Zachwyt wzbudziła żyrafa „Basia” i tygrysy dostojnie przechadzające się po wybiegu.

Na drugi dzień po wycieczce w bibliotece były zajęcia poświęcone zwierzakom, które widzieliśmy. Był konkurs rozpoznawania zwierząt z fotografii, rysowaliśmy obrazki i robiliśmy gazetkę „Zwierzęta żyjące w ZOO”.

Przez dwa tygodnie ciekawie spędziliśmy czas i żałowaliśmy, że ferie są tak krótko.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Poprawiony: środa, 21 lutego 2007 08:35