Ferie w Bibliotece PDF Drukuj Email
niedziela, 06 marca 2011 17:31

ImageFerie 2011 w bibliotece dobiegły końca.Od poniedziałku do piątku odbywały się zajęcia plastyczne, gry, zabawy, podróże po wirtualnym świacie, konkursy i quizy. Dzieci korzystajac z różnych technik plastycznych stworzyły przepiękne herby Zabkowic Śl., które można oglądać w holu Biblioteki na I piętrze. Wykonały walentynkowe kartki dla swoich najbliższych, upominkowe kubki i talerzyki malowane farbami witrażowymi oraz plakaty promujące zdrowy styl życia. Miłą niespodzianka tegorocznych ferii było przedstawienie „Kopciuszka” przygotowane przez uczestników oraz „gazetowy” pokaz mody. Całość naszych wspólnych spotkań dopełniła wycieczka po naszym mieście, podczas której dzieci fotografowały najciekawsze miejsca oraz spotkanie z historią w Regionalnej Izbie Pamiątek.

Poprawiony: niedziela, 06 marca 2011 17:56