Ząbkowicki Mistrz Ortografii PDF Drukuj Email
środa, 24 lutego 2010 14:46
ImageDnia 24 lutego 2010 r. w czytelni Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śl. z okazji Międzynarodowego Dnia Języka odbyło się dyktando z udziałem zaproszonych gości. Dyktando pisali nauczyciele , radni, Burmistrz Ząbkowic Śl. , młodzież. Jury konkursu w składzie: Pani Elżbieta Brylińska-polonistka III LO w Ząbkowicach Śl. i Pani Anna Garbowska-polonistka Gimnazjum Publicznego Nr 2 w Ząbkowicach Śl. wysoko oceniły poziom dyktanda. Ząbkowickim Mistrzem Ortografii został Burmistrz Ząbkowic Śl. Pan Krzysztof Kotowicz. Drugie miejsce przypadło Dominice Gawędzie , a trzecie Violettcie Śledź. Zwycięzca otrzymał pamiątkowy puchar a wszyscy laureaci dyplomy i nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Poprawiony: środa, 24 lutego 2010 14:52