Wystawa Boże młyny PDF Drukuj Email
piątek, 09 października 2009 08:46
Image6 października 2009 r. o godz.18.30 w kościele parafialnym pw. Świętej Anny w Ząbkowicach Śl. odbyło się otwarcie wystawy pt: „Boże młyny -mała architektura sakralna”. Twórca wystawy ks. prof. Tadeusz Fitych podczas uroczystości wygłosił interesujący wykład połączony z prezentacją multimedialną. W uroczystości uczestniczyli m.in. Pan Krzysztof Kotowicz -Burmistrz Ząbkowic Śl., działacze Komitetu Polsko- Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej: Przewodniczący Pan Julian Golak i Pani Teresa Bazała, księża ząbkowickich parafii, przewodnicy turystyczni , miłośnicy historii naszego regionu. Wystawa jest jednym z punktów programu przygotowanego przez Bibliotekę w ramach XX Jubileuszowych obchodów Polsko- Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej, w których nasza książnica uczestniczy od wielu lat.

Wystawę można oglądać do 20 października 2009 r. codziennie oprócz sobót i niedziel w godz.16.30 - 17.30 . Katalog wystawy „Boże Młyny” można zakupić w Bibliotece (cena 20zł).

Zaproszenie

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Henrykowie. Wystawę można obejrzeć do końca października w Bibliotece (hol Ratusza - I piętro) w godzinach 8.00-17.00

Poprawiony: wtorek, 13 października 2009 14:19