Przygoda z Astrid Lindgren
Przygoda z Astrid Lindgren PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biblioteka ZÄ…bkowice
poniedziałek, 19 listopada 2007 10:28
Image14 listopada minęło 100 lat od narodzin najpopularniejszej po Andersenie pisarki dla dzieci – ASTRID LINDGREN. Przez caÅ‚y rok we wszystkich bibliotekach w kraju dzieci sÅ‚uchaÅ‚y gÅ‚oÅ›nego czytania ulubionych dzieÅ‚ autorki, w naszej książnicy również, a w dzieÅ„ urodzin odbyÅ‚ siÄ™ konkurs wiedzowy ze znajomoÅ›ci utworów pisarki pt. „Moja przygoda z Astrid Lindgren”. BraÅ‚y w nim udziaÅ‚ reprezentacje wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Najlepiej znaÅ‚y ” Dzieci z Bullerbyn” i „FiziÄ™ PoÅ„czoszankÄ™” ADRIANNA KULAWIEC z SP nr 2 i PAULINA BLICHARSKA z SP nr 3. Drugie miejsce zajęła KLAUDIA TRACZ z SP nr 2, a trzecie DAGMARA OLEWICZ z SP nr 1. Wyróżnienia otrzymaÅ‚y dwie uczennice z SP nr 3 – Zuzanna Piskorek i Aleksandra Moskal oraz Paulina Popko ze SzkoÅ‚y Podstawowej w Stolcu. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2007 09:29

poÅ›ciel | Fotograf ZÄ…bkowice | Us³ugi Informatyczne S³awno | Wycieczki | Wynajem Mikrobusów | De Soura Feat Shena Guilty | druk 3d