JAK SIĘ BAWILIŚMY PODCZAS "NOCY Z ANDERSENEM" PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2007 16:15
ImageDwanaścioro dzieci spędziło noc z 30 na 31 marca W bibliotece na Osiedlu XX-lecia. Impreza pod hasłem „Noc z Andersenem” organizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej w rocznicę urodzin Hansa Christana Andersena w wielu bibliotekach Europy. W tym roku do tego grona dołączyła ząbkowicka Książnica.

Zajęcia rozpoczęto od posadzenia drzewek na szkolnym boisku.  Taką tradycję wprowadzili czescy uczestnicy Nocy. Cztery sadzonki drzewek podarowało Nadleśnictwo w Bardzie. Później było wiele innych atrakcji – gry, zabawy, konkursy, występy artystyczne, a przede wszystkim nocleg wśród książek pomiędzy regałami na przyniesionych z domu karimatach i śpiworach. Na kolację Pizzeria „Roma” zafundowała pyszną pizzę. Wszyscy świetnie się bawili i już teraz dopytują się, co będziemy robić w przyszłym roku.

Serdecznie dziękujemy sponsorom – Pizzerii „Roma” i Nadleśnictwu w Bardzie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Poprawiony: piątek, 06 kwietnia 2007 16:21