Ferie 2007 - Wycieczka do Zoo we Wrocławiu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 lutego 2007 08:51
Image8 lutego pojechaliśmy na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu.

Wrocław zasypany był śniegiem, jednak dodatnia temperatura i wspaniałe humory sprawiały, że nie było nam zimno. Zaraz po wejściu do parku przedstawił się nam wielbłąd. To zwierzę, kojarzące się zwykle z pustynią, wcale nie bało się śniegu. Potem zwiedzaliśmy terrarium z zaciekawieniem przystając przed kolejnymi zwierzętami.
Zobaczyliśmy także słonia, nosorożca i inne zwierzątka, które nie wychodziły na wybieg, chowając się przed chłodem. Zobaczyliśmy małpiarnię, a także tygrysy, które spacerowały dostojnie po śniegu. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się ryby w akwariach, takich okazów większość z nas nigdy nie widziała na żywo. Udało nam się także odwiedzić niedźwiedzie, chociaż o tej porze roku niektóre powinny spać. Na koniec odwiedziliśmy kucyki, owce, czarne świnki i osły w „dziecińcu”. Te zwierzątka można było pogłaskać, wcale się nie bały. Troszkę zmarzliśmy i przemoczyliśmy nogi, ale nikt się nie przeziębił.

Wycieczka była bardzo fajna i w wspaniałych humorach wróciliśmy do domu.

Poprawiony: poniedziałek, 19 lutego 2007 08:58

pościel | Fotograf Ząbkowice | Noclegi W Krakowie | Bielizna Erotyczna Sklep | Lublin Pozycjonowanie | Newslettery, Grafika 2d