Świąteczna biesiada literacko-muzyczna PDF Drukuj Email
wtorek, 19 grudnia 2006 17:05
Image18 grudnia 2006r. w kawiarni ZOK-u odbyła się biesiada literacko-muzyczna, podczas której wręczono nagrody laureatom trzech świątecznych konkursów : recytatorskiego, literackiego i plastycznego. Imprezę rozpoczęły dzieci ze Świetlicy Środowiskowej im. Kubusia Puchatka przedstawieniem jasełkowym. W przerwach między uhonorowaniem kolejnych zwycięzców występowali laureaci Festiwalu Kolęd i Pastorałek – Aleksandra Sierka i Kacper Krupiński z zespołem, Roksana Rzuciło i Katarzyna Golis, Marta Dominik, Patrycja Niezgoda i Maja Mularczyk.

Nagrody wręczali : przewodniczący Rady Miejskiej – Andrzej Dominik, przewodnicząca Komisji Kultury i Edukacji – Irena Szewczyk i kierownik Wydziału EKS – Maria Pater.

Tradycyjnie już przybyłym na imprezę dyrektorom szkół i przedszkoli wręczono podziękowania za całoroczną współpracę z biblioteką. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z wynikami konkursu literackiego i plastycznego.

Biesiadę rozpoczęto jasełkami

Zwycięzcy konkursu recytatorskiego zaprezentowali swoje utwory

Wszyscy laureaci konkursu recytatorskiego

Laureaci konkursu literackiego ze szkół podstawowych