Odkrywamy wiosnę - relacja PDF Drukuj Email
wtorek, 28 marca 2006 08:34

ImageDnia 23 marca 2006 r. odbył się coroczny konkurs recytatorski ”Odkrywamy wiosnę” dla przedszkolaków i młodszych dzieci ze szkół podstawowych .

Mali uczestnicy, w barwnych przebraniach, na tle wystawy przygotowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, wspaniale i z wielkim zaangażowaniem recytowali wierszyki o wiośnie , ku zadowoleniu i wielkiej radości licznie przybyłych rodziców i dziadków.

Jury w składzie Danuta Tkaczonek, Agnieszka Moskal i Krystyna Buchwald miało twardy orzech do zgryzienia, by wybrać najlepsze recytacje.

Po burzliwej dyskusji, w kategorii przedszkola pierwszą nagrodę zdobył JAKUB STECKO z Przedszkola nr 2 , drugie miejsce zajął DANIEL SACZKO z Oddziału w Tarnawie, trzecie zaś AMELIA SZYMAŃSKA z Przedszkola nr 2.

Wyróżniono: Natalię Juszczyk z Przedszk. nr 1 i Natalię Bielecką z Przedszk. nr 5.

W kategorii szkoły podstawowe: nagrodę główną otrzymały ex equo: KAROLINA JAROSZ ze SP nr 1 i DAGMARA ANTCZAK ze SP w Braszowicach, drugie miejsce ze SP nr 2 zdobył PATRYK JASZEK, trzecie miejsce PATRYK HOZNER ze SP w Braszowicach.

Wyróżniono: Paulinę Potok ze SP nr 3 oraz Natalię Listwan ze SP nr 2.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach .

Laureaci szkół podstawowych

Laureaci z przedszkoli