Światowy Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
środa, 25 listopada 2015 15:54

DSC03911NIE OBEJDZIE SIĘ BEZ MISIA - pod takim hasłem odbyły się spotkania w ramach Dnia Pluszowego Misia. We wspólnej zabawie wzięli udział wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczniowie kl.III SP nr 3 w Ząbkowicach Śl. Do biblioteki na osiedlu dzieci przyniosły ulubione misie, które przedstawiały. Poznały historię zabawki-misia i bohaterów książkowych: Miś Uszatek, Paddington, Colargol, Kubuś Puchatek. Wysłuchały również wywiadu z „misiem" z książki pt. "Nie jestem misiem" Małgorzaty Kondej.

W Oddziale dla dzieci wychowankowie OSW malowały portret misia, poznały znane misie z bajek i dobranocek dla dzieci, układały misiowe puzzle oraz wzięły udział w zabawie „zaradność niedźwiadków, podczas której musiały pokonać nie lada przeszkody.

Spotkaniom towarzyszyła wystawa książek z naszym ulubionym bohaterem.