Konkurs "...I nazwano Go Prymasem Tysiąclecia" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 maja 2011 18:25

Dnia 5 maja 2011 r. w naszej Bibliotece odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski poświęcony pamięci Wielkiego Polaka, Sługi Bożego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego w 30.rocznicę śmierci, w którym udział wzięli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Konkurs zorganizowany jest z inicjatywy Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej w Świdnicy, a patronat nad nim objął J.E.ks.Biskup Ignacy Dec. Komisja konkursowa po wysłuchaniu recytacji nagrodziła:Natalię Galeję z Gimnazjum Publicznego Nr 1 w Ząbkowicach Śl., Katarzynę Hołowaty z Gimnazjum Publicznego w Ziębicach i Patrycję Hajnisz z Publicznego Gimnazjum w Budzowie.Wyróżnienia otrzymały:Ksenia Frydrych z Gimnazjum Publicznego w Ziębicach i Aleksandra Jacheć z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ząbkowicach Śl. Zwycięzcy wezmą udział w finale diecezjalnym , który odbędzie się w Dusznikach Zdroju w Dworku Chopinowskim w dniach 10-11 maja 2011 r.

Poprawiony: poniedziałek, 09 maja 2011 18:36