Ziemia Ząbkowicka -nasza mała ojczyzna – konkurs wiedzy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 października 2017 08:53

DSC02755Z okazji 730.lecia Ząbkowic Śl. 5 października 2017r. w naszej bibliotece odbył się  konkurs wiedzy „Ziemia Ząbkowicka –nasza mała ojczyzna. Udział w nim wzięło 22 uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszej gminy. Do finału zakwalifikowało się 12 uczniów, którzy uzyskali największą liczbą punktów z testu eliminacyjnego. Komisja w składzie: Jerzy Organiściak, Stanisław Grochociński i Stanisław Ferens po sprawdzeniu testu finałowego wyłoniła zwycięzców.

I miejsce zajął Kamil Sobieralski z Liceum Ogólnokształcącego, II miejsce – Wiktoria Dźwigniewska z Zespołu Szkół Zawodowych  i III miejsce -Katarzyna Zielecka    z Gimnazjum Publicznego nr 1 w Ząbkowicach Śl. Wyróżnienia otrzymali: Ewelina Fryc, Wiktoria Wereśniak, Weronika Gumiężny, Karolina Konopaska i Weronika Kurpiel z Gimnazjum Publicznego nr 2, Jagoda Skałuba ,Lilianna Szaczkowska i Borys Sobieraj z Gimnazjum Publicznego nr 1 oraz Łukasz Jednak z Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śl.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Poprawiony: poniedziałek, 09 października 2017 08:57