Spotkanie autorskie PDF Drukuj Email
piątek, 24 lutego 2017 07:31

DSC00071W środę 22.02.2017 r. w Bibliotece Publicznej w Ząbkowicach Śląskich odbył się wieczór autorski Pani Felicji Wołyńskiej promujący najnowszy tomik poezji „Strofy w kwiatach”.  Książka została wydana przez Ząbkowicką Książnicę . Pani Felicja wprowadziła licznie zgromadzoną publiczność w  swój świat piękna, radości i pasji tworzenia. Pedagog, plastyk i poetka, osoba kreatywna, szukająca wciąż własnych rozwiązań. Pełna inwencji, energii, pomysłów i radości tworzenia, która zaraża innych swoją pasją. Pani Felicja  opowiedziała zebranym o pracy nad tomikiem, zaprezentowała  też swoje utwory pochodzące z różnych okresów tworzenia. Jej wiersze  traktują o codzienności, a pretekstem do rozważań o życiu, przemijaniu, radościach i smutkach są  często zdarzenia, przedmioty, ludzie, przyroda. Autorka  dużo miejsca poświęca  ludziom trzeciego wieku jak sama  określa seniorów.