Spotkanie z Beatą Blicharską PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 lipca 2014 12:26

Z Frankenstein do Ząbkowic. Drogi powojennych integracji na Ziemi Ząbkowickiej Beaty Blicharskiej prezentowane w Ząbkowickiej Książnicy 02.07.2014 r. odbyło się w Bibliotece Publicznej w Ząbkowicach Śl. spotkanie autorskie połączone z promocją książki dr Beaty Blicharskiej „Z Frankenstein do Ząbkowic Śląskich. Drogi powojennych integracji na Ziemi Ząbkowickiej”. Książka jest współfinansowana ze środków Europejskiego

Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 (działanie 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW 2007-2013 dla małych projektów). Wśród licznie zgromadzonej publiczności byli m. in. świadkowie opisywanych zdarzeń, miłośnicy historii, młodzież szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele, przyjaciele Autorki. Wśród nich prof. dr hab. Jacek Kolbuszewski z zoną Ewą, prof. dr hab. Ewa Grzęda z Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestnicy spotkania wysłuchali Autorki, która opowiedziała jak powstawała książka. Głos zabrał też prof. J. Kolbuszewski i prof. E. Grzęda. Każdy uczestnik spotkania otrzymał darmowy egzemplarz książki „Z Frankenstein do Ząbkowic Śląskich” z dedykacją Autorki.

Poprawiony: poniedziałek, 07 lipca 2014 12:32