Weź udział w Konkursach Literackich
Weź udział w Konkursach Literackich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biblioteka ZÄ…bkowice
poniedziałek, 30 stycznia 2006 08:48
ImageJeśli lubisz pisać, masz ciekawe pomysły weź udział w następujących konkursach:
  1. II MiÄ™dzynarodowy Konkurs Literacki pt. „Ewangeliczny Pasterz” poÅ›wiÄ™cony pamiÄ™ci SÅ‚ugi Bożego Ojca ÅšwiÄ™tego Jana PawÅ‚a II.

Utwory w formie wiersza winny być poświęcone pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II. ( czas trwania: do 15. kwietnia)

1. SÅ‚owo Polskie Gazeta WrocÅ‚awska” ogÅ‚asza akcjÄ™ „Dolny ÅšlÄ…sk Pisze Dzieciom Bajki Naszych Czytelników”. BaÅ›nie, opowiadania, wierszyki, spektakle dla dzieci , historie z życia wziÄ™te i popisy wyobraźni. (czas trwania: do 15.maja)

Utwory prosimy składać w Czytelni Naukowej (I piętro pok. 7) Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ząbkowice Śl. od pon. do piątku od 10-18, a w soboty od 9-14 .

Regulamin do ww. konkursów dostępny jest w Czytelni Naukowej.

Wszystkie prace zostaną także nagrodzone przez bibliotekę za chęć udziału. Serdecznie zapraszamy.

Poprawiony: poniedziałek, 20 marca 2006 10:35

poÅ›ciel | Fotograf ZÄ…bkowice | Wieszaki Druciane Do Pralni | Www.konto-internetowe.net | Skoki Spadochronowe Warszawa | Opisy Na Gg | Filtr Cz±steczek Sta³ych