Odlot bociana PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 września 2005 11:51
Image Podobnie jak w ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem cieszyła się impreza pt. „Dzień odlotu bociana” kończąca wakacje. Program zabawy był bogaty i bardzo atrakcyjny. Dzieci mogły wybrać się w podróż wyobraźni do  Bajkolandii i Śmiecholandii, spróbować swoich sił w różnorakich konkursach i konkurencjach. Dzieci zamieniały się w małych iluzjonistów pod okiem wytwornych magików.

Dzieci uczestniczące w wakacyjnych zajęciach bibliotecznych w trakcie imprezy pięknie recytowały przygotowane wiersze ulubionych autorów. Można było usłyszeć wiersz o „Spóźnionym słowiku”, „Dwóch wiatrach”, „Abecadle”. Mali recytatorzy zostali nagrodzeni brawami i upominkami.

Wielką przyjemność sprawiło dzieciom malowanie twarzy. Cierpliwie czekały w długiej kolejce by zdobyć upragniony malunek. Dzieci miały również możliwość podziwiania panoramy Ząbkowic i okolic z Wieży Ratusza.  Ze zregenerowanymi siłami i nowymi doświadczeniami dzieci ruszyły w nowy rok szkolny.